Dagopleiding tot Stoelyoga docent

Stoelyoga Nederland & Vlaanderen is de grootste Stoelyoga opleider van Nederland en verzorgt twee opleidingen met een certificaat. Een online training met 7 uur aan volledige stoelyogalessen voor mensen die graag online leren. En een dagopleiding die zich naast het leren van de houdingen richt op het les geven zelf en het kunnen aanpassen van de houdingen aan alle doelgroepen. Lees hier het dagprogramma en de bijbehorende extra’s. Beide opleidingen biedt docenten de mogelijkheid om de basisbeginselen van Stoelyoga te leren en te doceren. Ze vullen elkaar aan maar kunnen ook los van elkaar gevolgd worden.

Maak gratis deel uit van onze community

  • Je krijgt tips voor het opzetten van je eigen lessen;
  • Je stoelyoga lessen aanbieden op onze website;
  • Deelname aan de besloten Facebook pagina voor docenten;
  • Het Stoelyoga Nederland & Vlaanderen logo gebruiken voor marketingdoeleinden.
Stoelyoga docent opleiding

Stoelyoga is de meest makkelijke, laagdrempelige en blessurevrije vorm van yoga en hierdoor voor iedereen haalbaar, ongeacht leeftijd, omvang, lenigheid, conditie of fysieke beperking. Als korte opfrispauze in de schoolbanken, ter preventie op het werk en voor ouderen om ze krachtiger te maken zodat ze bijv. langer thuis kunnen wonen. Deze dagopleiding is bedoelt als bijscholing voor gecertificeerde yoga-, pilates- en sportdocenten. Beweegagogen, revalidatie- en fysiotherapeuten die yoga op en met de stoel willen leren geven. Voor activiteitenbegeleiders, leerkrachten en mensen met minimaal 10 uur aan yoga ervaring die ontspan- en beweegoefeningen willen leren.

Onderwerpen waaruit de dagopleiding tot Stoelyoga docent bestaat:

  • Oefenen met asana’s op en rond de stoel
  • Ontspanning op de stoel
  • 10 Stoelyoga dansen
  • Gezichtsyoga
  • Mudra’s, yoga voor de handen
  • Hoe stel je een les samen
  • Aanpassingen voor mensen met een beperkte bewegingsvrijheid, artrose of reuma.
  • Do-In massage voor extra activatie doorbloeding en energiestroming
  • De zakelijke kant van een stoelyoga docent

 

dagopleiding

Dagopleiding tot Stoelyoga docent 

Tijd: 09.30-16.30 uur (lunchpauze 12.30-13.00 uur)

Investering: € 240,- incl. 21% btw. incl. het boek: ‘Stoelyoga voor iedereen!’ t.w.v. € 29,95 met meer dan 150 asana’s op en rond de stoel, 50 korte en lange videolessen en 5 MP3 geleide meditaties t.w.v. € 75,- ter ondersteuning voor je lessen. Thee, snacks en lunch.

 

Annuleren kan je alleen vrijblijvend tot 7 dagen voor aanvang van de training. Daarna geldt ongeacht de reden altijd 100% betalingsverplichting. Het organiseren van trainingen vergt energie, tijd, voorbereiding en geld. Je kunt de training dan éénmalig verplaatsen naar een nieuwe datum om hem in te halen. Daarna vervalt het recht op terugbetaling.

 

Certificaat: Na afloop ontvangen docenten een certificaat van deelname.

Data eerstvolgende dagopleiding dagen & locatie

Zondag 14 mei in Amersfoort

Zondag 25 juni in Amersfoort

Zondag 23 juli in Amersfoort

Dinsdag 8 augustus in Amersfoort

Zondag 8 oktober in Gent/ Vlaanderen

Yogaschool Aandachtsmederij, Paulus Borststraat 37, 3812 TA in Amersfoort. (10 min. loopafstand van Amersfoort CS)

Ruimte voor Aandacht, Singelsteeg 2, 3511 HB in Utrecht. (Op loopafstand van Utrecht CS)

Yogaloft Gent, Aaigemstraat 10 in Gent/ Vlaanderen. 

Aanmelden

Wil jij Stoelyoga docent worden? Meld je dan hier aan door de gewenste datum te kiezen en de opleiding vervolgens af te rekenen.

Naast deze opleiding kun je twee verdiepingsworkshops volgen. Leer yoga geven aan mensen met dementie en Leer kantooryoga geven.

Opleiding Stoelyoga Docent

240,00

Kies de gewenste datum en locatie en het aantal deelnemers dat je wilt aanmelden.

Categorie: Artikelnummer: N/B

Extra informatie

Datum

zondag 25 juni, zondag 23 juli, dinsdag 8 augustus, zondag 8 oktober

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Opleiding Stoelyoga Docent” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

1 Reactie